солдат

Десять учасників АТО з Тернополя цього місяця отримають грошові компенсації за земельні ділянки

3 квітня виконавчий комітет Тернопільської міської ради прийняв рішення про надання грошової компенсації за земельні ділянки 10-тьом особам, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та які зареєстровані у Тернополі.

Відповідно до рішення, кожен з учасників АТО отримає 75 474 грн. уже до середини квітня.

Це рішення було прийняте за результатами засідання Ради підтримки учасників АТО, яке відбулася 20 березня за участі представників громадських організацій, які захищають інтереси ветеранів та учасників бойових дій, а також, на основі Законів України«Про місцеве самоврядування» та «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Принципом рішення Ради підтримки учасників АТО є наявність у бійців поранень, державних нагород та особливостей сімейного стану.

Перелік документів та першочерговість отримання такої компенсації за земельні ділянки затверджені «Порядком виплати грошової компенсації за земельні ділянки для індивідуального житлового будівництва особам, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та які зареєстровані у Тернополі».

Нагадаємо, у березні 2018 року Тернопільська міська рада прийняла рішення, відповідно до якого учасники бойових дій з Тернополя замість земельної ділянки для будівництва житла можуть отримати грошову компенсацію. Таким правом на отримання компенсації у минулому році скористалися шестеро осіб, які отримали по 75000 грн. (грошова компенсація розраховується з врахуванням базової вартості 1кв.м. нормативної грошової оцінки земель м. Тернополя та виплачується в розмірі  грошової оцінки земельної ділянки площею 0,06га).

Поширити:

Post Author: Diana