Десятки тисяч людей об’єднала спільна молитва в Зарваниці

Духовне багатство Тернопілля неоціненне, ще з давніх часів в наш край мандрували прочани, віддаючи дань чудотворним скарбам що тут зберігаються.

З 13 по 14 липня в селі Зарваниця Теребовлянського району відбулася Загальнонаціональна проща до Марійського духовного центру. Протягом двох днів близько 80 тисяч паломників завітали на Тернопільщину щоб у спільній молитві попросити Всевишнього про спокій у країні та мир у душі. Люди з наплічниками за спиною та вірою в серці долали десятки, сотні кілометрів пішки, дехто на прощу добирався на велосипедах та машинах, щоб прихилити свої коліна перед чудотворними іконами і цілющим джерелом Зарваниці. Навколо духовного центру розкинулися різнокольорові наметові містечка в яких проживали паломники.

Загальнонаціональна християнська проща цього року була присвячена 30-річчю відзначення виходу Греко-католицької церкви з підпілля та молитві за мир. Усю ніч з 13 на 14 липня, а також на завершення прощі десятки тисяч людей разом з високодостойними гостями  молились на Божественній Літургії.

Перед поверненням додому прочани набирали цілющої води та відвідували унікальний комплекс споруд “Український Єрусалим”.

Матеріал підготувала  Маріна Дашкевич

 

 

Поширити:

Post Author: Diana