Дев’ять популярних детективних серіалів із цікавим сюжетом

Детективні серіали – одні із найпопулярніших, оскільки зацікавлюють саме несподіваною розв’язкою подій. Ми підібрали для вас список із 9 телесеріалів, в центрі сюжету яких – розслідування злочинів.

«Тіло як доказ» (3 сезони)

В центрі сюжету колишній хірург Меган Хант, яка після автокатастрофи почала працювати в сфері криміналістики. У неї складний та запальний характер, але Меган відмінний спеціаліст. Багато з колег не можуть працювати із нею, але є ті, хто поважає Меган. Проте, лише деякі з них знають, про її важку життєву долю та розуміють причину поведінки судмедексперта. Попри все, вона чудово розуміє мову тіл та може розгадати будь-яку таємницю й покарати винних.

«Ріццолі і Айлз» (7 сезонів)

Серіал оснований на романі «Хірург» американської письменниці Тесс Геррітсен. Історія розповідає про двох колег: детектива поліції Ріццолі та судмедексперта Айлз, які стають подругами. Їхня дружба та спільна робота розпочинається зі справи небезпечного вбивці, якого називають Хірургом. Ці жінки дуже різні: Ріццолі із просто сім’ї, має двох братів, живе роботою; Айлз – дівчина з багатої родини, яка має великі знання в медицині, але погано ладнає із рідними. Проте, відмінність в житті не завадила їм стати подругами, які боряться із небезпечними злочинцями.

«Вбиваючи Єву» (3 сезони)

Телесеріал знятий на основі новел «Кодове ім’я Вілланель» письменника Люка Дженнінгса. Сюжет серіалу заснований на боротьбі міжнародної вбивці Вілланель та британської розвідниці Єви Поластрі. Впродовж своєї кар’єри Єва розшукує кілера, який працює в різних країнах, але вона підозрює, що вбивства скоєні однією людиною. Проте, Єва не очікувала, що її пошук обернеться для неї небезпекою.

«Грімм» (6 сезонів)

Американський серіал в жанрі темного фентезі про детектива поліції Ніка, який займається улюбленою справою та робить це відмінно. Одного разу, до нього приїжджає тітка та розповідає, що Нік – нащадок мисливців, які полюють на казкових істот, що ховаються поміж людей. Тепер, Ніку доведеться знайомитися із своїм даром та навчитися використовувати його на благо. І все буде не так, як йому здавалося на самому початку шляху.

В основі сюжету телесеріалу можна помітити часткові схожості із казками братів Грімм.

«Алієніст» (2 сезони)

У телесеріалі поєднують декілька жанрів, оскільки це історичний та драматичний детектив, заснований на романі Калеба Карра. Він розповідає про газетного ілюстратора Джона Мура, який разом із психіатром Ласко Крайцлером розслідують серію жорстоких вбивств в Нью-Йорку. Разом із ними працює перша жінка, яка служить в поліції – Сара Говард. Трійка намагається знайти винного та покарати за жорстокі вбивства.

«Теорія брехні» (3 сезони)

Американський серіал в основі якого історія доктора Кела Лайтмана та його команди, які допомагають поліції розшукати винних у різних злочинах. Кела залучають до роботи в поліції, тому що він спеціалізується на викритті брехні. Для цього йому потрібно лише побачити підозрюваного, його поведінку та міміку, аби сказати бреше він, чи ні. Адже, Кел переконаний – слова можуть збрехати, але не тіло.

«Комісар Рекс» (10 сезонів)

Один із найпопулярніших австрійських серіалів, який вперше з’явився в телеефірі в 1994 році. В центрі сюжету особливий детектив поліції – німецька вівчарка на ім’я Рекс, який допомагає розслідувати заплутані справи та рятує життя. Відтак, працівники поліції можуть не хвилюватися за себе, адже Рекс завжди прийде на допомогу, де вона потрібна. Кожен епізод – завершена історія про злочин, який розслідують поліцейські.

Цікаво, що справжнє ім’я першого собаки, який з’явився в серіалі – Реджінальд фон Равенхорст, він народився 1991 року в елітному розпліднику та до 1999 року грав в серіалі.

«Кістки» (12 сезонів)

Американський серіал про антрополога доктора Бреннан та її команду спеціалістів із Джефферсонського інституту, які допомагають ФБР розслідувати важкі злочини. Співпрацює із ними агент Сілі Бут, який дає головному антропологу Темперенс Бреннан прізвисько – Кістки. Кожна серія – це повна історія про злочин, де від тіла вбитого залишаються лише кістки, які вивчають науковці та допомагають знайти винного у смерті жертви.

 «Мисливець за розумом» (2 сезони)

Американський драматичний серіал заснований на однойменній книзі, яку написали колишні агенти ФБР Марк Олшейкер та Джон Дуглас в 1995 році. Відтак, сюжет телесеріалу побудований навколо спеціалістів, які вивчають поведінку та мислення серійних вбивць. Він розповідає про початки роботи агентів, які розробили основні засади для вивчення поведінки психопатів, аби розслідувати та запобігти небезпечним справам.

До слова, робота Д. Дугласа вважається найкращою із книг про формування психологічного портрету серійного вбивці.

 

 

 

Поширити:

Post Author: Diana