Діти з Луганщини відпочивали на Тернопільщині

Юні мешканці Сходу мали нагоду відпочити на Тернопільщині. Вихованці Попаснянської та Золотівської шкіл і  гімназій десять днів провели в оздоровчому таборі навчального закладу «Зорепад», що розташований  у селі Більче-Золоте Борщівського району.

Програма перебування юних луганчан у «Зорепаді» була цікавою та насиченою. Окрім загальнооздоровчих та реабілітаційних заходів, що передбачені міжобласною програмою «Схід та Захід разом!»,  для них були підготовлені пізнавальні екскурсії. Зокрема, їм особливо сподобалась автобусна екскурсія до печери Вертеба, де діє єдиний в Україні підземний музей трипільської культури. Сама печера унікальна настільки, що її називають «Наддністрянські Помпеї».

Не менш захоплюючою для луганчан була екскурсія до с. Монастирок. Село приваблює туристів не лише мальовничими краєвидами, а й оригінальними пам’ятками –  старовинним скельним монастирем, давнім язичницьким капищем та дохристиянським печерним храмом.

Разом із гостями зі сходу відпочивали і студенти Чортківського медичного коледжу. Спільне перебування молодих людей зблизило їх та зріднило настільки, що повністю відповідало назві згаданої програми «Схід та Захід разом». Вони разом відпочивали, грали в ігри, плавали та мандрували, збирали ягоди та квіти, плели вінки та співали українських пісень, пізнавали місцеві  традиції та обряди.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *