Діти з Тернопільщини відпочинуть у Польщі

Діти учасників АТО з Тернопільщини проведуть два тижні у дитячому таборі у Мазовецькому воєводстві Республіки Польща. На оздоровлення туди їх запросили наші польські партнери.

Вчора, 1 липня, 40 діток відправилися з Тернополя. Провести їх прийшли рідні та друзі, влада та духовенство.

«Приємно те, що ми сьогодні не наодинці з війною, яка має місце з російським окупантом. Приємно те, що партнери нашої області, партнери-регіони Польщі, Литви, Угорщини, Хорватії, Сербії з нами підтримують контакти не тільки на рівні моральної підтримки, а й беруть безпосередню участь в оздоровленні дітей та родин учасників бойових дій, а також самих учасників бойових дій», – зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

Власне, дана поїздка відбувається за сприяння Тернопільської обласної державної адміністрації на запрошення Союзу польських харцерів з Мазовецького воєводства. Харцери це – аналог українських пластунів, тому відпочинок буде активний і дуже насичений різноманітними заходами.

Нагадаємо, за останніх три роки вдалося відправити на оздоровлення за кордон близько 400 дітей. Цього року планують оздоровити ще 200.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *