Діти з Тернопільщини вирушили до табору “Збруч”

Вчора, 160 юних тернополян, діти пільгових категорій,  вирушили відпочивати до табору «Збруч», смт.Скала-Подільська, Борщівського району.

Зміна триватиме 21 день, під час перебування у таборі діти будуть забезпечені 5 разовим харчуванням, проживатимуть у корпусі, який розташований в парковій зоні Скала-Подільської. Змістовне дозвілля для тернопільських дітей підготували досвідчені вихователі, окремі заняття проведуть й представники молодіжних громадських організацій, програмою передбачені також спортивні заходи та екскурсії. Водночас в таборі цілодобово присутні кваліфіковані медпрацівники.

Начальник відділу сім`ї та молоді Тернопільської ОДА Ігор Чорний зазначив, що оздоровча кампанія дітей розпочала в Тернопільській області 6 червня. За кошти обласного бюджету цьогоріч вже закуплено 1.300 путівок для дітей пільгових категорій: сиріт, з багатодітних родин, малозабезпечених, дітей військовослужбовців, внутрішньо переміщених осіб, та дітей, що мають відзнаки у мистецтві та спорті тощо.

За його словами, перша група відправилася в оздоровчий комплекс «Лісовий», с.Скоморохи, Бучацького р-ну, трохи згодом відкриється зміна у таборі «Ромашка», с.Нирків, Заліщицького р-ну та «Лісова пісня», м.Борщів. Усі ці заклади стали переможцями тендерних закупівель з надання послуг оздоровлення та відпочинку дітей.

«Для того, щоб канікули пройшли цікаво, окрім насичених виховних програм, передбачені також тематичні зміни. Зокрема, «Таланти Тернопільщини», національно-патріотична зміна – у ній починаючи з нинішнього року візьмуть участь переможці теренової гри «Легенда УПА», що для дітей є додатковим стимулом участі і змаганнях. Для кращих спортсменів області розроблено окрему програму, тож під час відпочинку такі діти зможуть пройти підготовчі збори до спортивного сезону», – уточнив начальник відділу сім`ї та молоді Тернопільської ОДА.

 

Поширити:

Post Author: Diana