Дітям з Підволочиська подарували затишний будинок

Вчора, 19 грудня, на День святого Миколая у Підволочиську відкрили перший будинок сімейного типу. Родина Рожицьких, у якій виховується дванадцять дітей, восьмеро з яких прийомні, відтепер матиме свою затишну оселю.

Присутнім на новосіллі радісні дітлахи подякували солодощами та віршами, а також разом із благодійниками намалювали велике сімейне дерево.

До створення цього свята долучився депутат Верховної Ради з Тернопільщини Михайло Головко, який виділив кошти на вмеблювання нової домівки. Проте, зважаючи, що вчора сесійний день і він мусів бути в Парламенті, замість нього приємну місію привітати сім’ю Рожицьких виконав його колега по партії депутат Тернопільської обласної ради Володимир Бобко.

«День святого Миколая із подарунками під подушкою дітвора завжди очікує з нетерпінням. Проте, як відомо, цей святий є також і покровителем подорожуючих, а кожна подорож повинна починатися та завершуватися вдома. Тож дуже символічно, що саме сьогодні дітлахи із Підволочиська отримали чудовий подарунок, у вигляді власної домівки. Дивлячись в ці щасливі дитячі очі впевнений, під цим дахом сумно не буде ніколи», – зазначив депутат.

Нагадаємо, на Тернопільщині це вже третій будинок сімейного типу, котрий відкрили цього року.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *