Дітям загиблих Героїв з Тернопільщини вручили «Батьківське серце»

У суботу, 5 червня, на території Збаразького замку з ініціативи громадської спілки «Всеукраїнське військово-цивільне об’єднання «Бойове братерство України» дітям загиблих Героїв з Тернопільщини вручили обереги «Батьківське серце».

У заході взяв участь голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.

«Одівши пам’ятний срібний кулон у вигляді серця, обрамлений терновим вінком з краплинкою крові, кожна дитина зможе носити частинку батьківського серця з собою. Нагороду, яка завжди буде поруч із дітьми, нагадуватиме їм, що їхні батьки – справжні Герої! Мужні воїни, які не дали ворогу захопити святу українську Землю», — зазначив Михайло Головко.

Очільник Тернопільщини висловив слова вдячності президенту громадської спілки «Всеукраїнське військово-цивільне об’єднання «Бойове братерство України» Павлу Жебрівському та всім, хто долучився до реалізації ініціативи.

«Болять наші серця та душі… Ми пам’ятаємо усіх Героїв, які не вагаючись стали на захист України, й чиї діти нині ростуть справжніми патріотами рідної Землі. Багатьох із загиблих знав особисто. Вони були, є, та завжди будуть прикладом для нас усіх! Про воїнів, які загинули на Сході потрібно розповідати своїм дітям, на історіях з їхнього життєпису – виховувати молоде покоління українців. Ми усі повинні об’єднати зусилля, щоб діти, які сьогодні отримали обереги, зростали в країні, якою б вони пишалися. Щоб їхні батьки були гордими за рідний край! Низько вклоняємося перед пам’яттю усіх борців за Незалежність України! Слава Україні! Героям слава!», – додав голова Тернопільської обласної ради.

Поширити:

Post Author: Diana