солдат

Для військовослужбовців з Тернополя передано ще два автомобілі

Впродовж 99-ти днів з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну тернополяни щоденно непосильно допомагають нашим військовослужбовцям.

Левову частку допомоги як захисникам, так й внутрішньо переміщеним особам надали тернопільські педагоги. Освітяни Тернопільської громади плетуть маскувальні сітки, шиють необхідну амуніцію, забезпечують внутрішньо переміщених осіб продуктами харчування, засобами гігієни та прихистком у закладах загальної середньої освіти.

Вчора, 2 червня, для наших захисників від усієї освітянської спільноти міста було передано два автомобілі марок Mitsubishi Outlander 2008 року випуску та Volvо 2003 року випуску.

В управлінні освіти і науки пояснюють, що оскільки Збройним силам України зараз вкрай необхідні автомобілі, керівники та педагогічні колективи залюбки відгукнулися з підтримкою ініціативи у придбанні цих транспортних засобів.

«Сьогодні вони відправляються до наших військових, а освітяни й надалі будуть працювати та надавати усю необхідну допомогу», – пояснює заступник начальника управління-начальник відділу дошкільної, середньої та позашкільної освіти Ірина Сум.

Поширити:

Post Author: Diana