Для юних тернополян на свята підготували казкову програму

У Тернопільському академічному обласному театрі актора і ляльки від сьогодні, 16 грудня, розпочнуться святкові дійства, присвячені дню святого Миколая. Триватимуть вони до 19 грудня.

Цього року для глядачів підготували дитячий ранок «Листи до св. Миколая». Усі дітки напередодні свята пишуть листи Чудотворцю, у яких просять матеріальних та духовних дарунків. А добрий старець уважно перечитує кожен лист, і вирішує хто на що заслуговує. Та не терпить хороших справ нечиста сила. Підступні та водночас кумедні чорти намагаються викрасти листівки-побажання малечі та казкових героїв, і зіпсувати це світле свято. Проте, добро завжди перемагає зло. Ангели спускаються з небес і проганяють рогатих. Після цих захоплюючих пригод, з’явиться і сам Святий Миколай та щедро одарує усіх малят в залі гостинцями та зимовою казкою «Незвичайний маскарад».

З 22 грудня розпочнуться новорічні ранки, які триватимуть до 14 січня наступного року. «Новий рік або піратські забави» – це феєричний ранок, у якому діти зможуть погратися зі справжніми піратами, зустрітися з Дідом Морозом та Снігуронькою, поводити веселі хороводи, поспівати та потанцювати. По закінченню запального свята, усіх учасників чекає приємний подарунок – прем’єра новорічної казки «Мороз-Морозенко».

Поширити:

Post Author: Diana