облрада

Для юних тернополян влаштували екскурсію обласною радою

Днями у Тернопільську обласну раду завітали особливі гості — учасники літнього навчально-розважального табору, що діє при Тернопільській обласній бібліотеці для молоді. У стінах «Білого дому» малечі організували екскурсію. Дітлахи відвідали сесійну залу, кабінет голови Тернопільської обласної ради, пройшли коридорами поміж кабінетів держслужбовців.

У сесійній залі учасники екскурсії миттю зайняли депутатські крісла та швиденько перевтілились у ролі народних обранців, визначивши навіть голову «новоствореної облради». Нею стала лідерка гамірного колективу — юна Ольга Іванівна. Встигли обговорити і ряд важливих питань, зокрема, про діяльність ЖЕКів на території області.

«У моєму кабінеті маленьких гостей чекав імпровізований екзамен. Тут їм потрібно було розпізнати найвідоміших діячів ОУН-УПА на портретах. Яскраві враження доповнила можливість торкнутися копії Пересопницького Євангелія. Неймовірно приємно спостерігати, як малеча цікавиться важливими дорослими питаннями, бачити запал у їхніх оченятах та щирі посмішки на обличчях. У такі моменти розумієш, що у нашої країни велике майбутнє!» — розповідає голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.

Поширити:

Post Author: Diana