ДНК-експертиза підтвердила загибель на Харківщині воїна з Тернопільщини

Після завершення ДНК-експертизи встановлено, що невідомий полеглий герой, це солдат 35 окремого стрілецького батальйону КРАСНОПЕРА Олег Васильович, який вважався безвісти зниклим від 24 грудня 2023 року.

– Хоча всі ми, побратими, вірили до останнього, що Олег живий і знаходиться в полоні у ворога, – йдеться в повідомленні військового підрозділу.

24 грудня 2023 року група військовослужбовців, до складу якої входив Олег здійснювала оборону бойових позицій на Харківщині. Ворог обстрілював наші позиції з артилерії і мінометів. Згодом ворог пішов на штурм позицій, і в нерівному бою позиції були втрачені. Доля декількох військовослужбовців була невідомою.

Стрілець стрілецької роти військової частин А4048 солдат КРАСНОПЕРА Олег Васильович(14.09.1979 р.н – 24.12.2023 р), народився та проживав у с. Бурдяківці Борщівського району (теперішній Чортківський р-н) Тернопільської обл.. На повернення героя в селі очікувала дружина Тетяна та мати Надія Миколаївна.

– Висловлюємо щирі співчуття з приводу загибелі захисника України солдата КРАСНОПЕРИ Олега Васильовича. Кожен загиблий Воїн – це болючий шрам на душі кожного з нас, їх імена назавжди будуть взірцем мужності, патріотизму та незламності. Вічна пам’ять та вічна слава всім, хто загинув за Перемогу України! Слава Україні! Героям Слава!, – йдеться у повідомленні 35 окремого стрілецького батальйону.

Поширити:
Джерело: Перший онлайн