«Доброго вечора, ми з України»: спецпогашення нової марки у Тернополі

28 липня з нагоди Дня Української Державності АТ «Укрпошта» ввело в обіг четверту поштову марку воєнного стану «Доброго вечора, ми з України». Доповненням патріотичної серії стали випущені тематичні листівки, конверт «Перший день», художній конверт та мерч із зображенням марки.

Сюжет, що зображений на марці, демонструє готовність українського народу боротися за свою незалежність і державність. Символізує те, що не лише Герої ЗСУ, а й усі цивільні українці готові стати на захист країни.

Як додають в Укрпошті, з метою вибору патріотичної сюжету для випуску чергової поштової марки було оголошено інтернет-голосування у соціальних мережах та вперше у застосунку «Дія». У народному голосуванні загалом взяли участь 834 тисячі українців, а переможцем конкурсу визначено ескіз дизайнерки-графіка і викладачки живопису Анастасії Бондарець.

«При створенні ескізу велике враження на авторку справили мужні і сміливі українські аграрії, тому одразу виникла ідея про зображення на марці «тракторних військ». На поштовій марці відтворено реальні події, що мали місце на Миколаївщині – український трактор тягне покинутий російський танк, згодом такі випадки з’являлися і в інших українських містах і селах.  Трактор, що тягне танк, став одним із символів незламності українського народу», – зазначає директорка ТД АТ «Укрпошта» Любов Гринчишин.

Загальний тираж поштових марок «Доброго вечора, ми з України» – 5 мільйонів примірників, з яких 3 мільйони – з номіналом М для оплати поштових відправлень всередині країни та 2 мільйони – з номіналом, призначеним для оплати міжнародної поштової кореспонденції.

Придбати нову марку з «українськими тракторними військами» можна у всіх відділеннях поштового зв’язку АТ «Укрпошта» та онлайн.

Звертаємо увагу, відповідно до обмежень на продаж, один громадянин може купити на одне замовлення не більше 2 маркових аркушів кожного номіналу (2+2), 2 конверти «Перший день», 10 конвертів та 10 листівок.

Поширити:

Post Author: Diana