«Додому на Різдво»: у Тернополі відкрили мистецьку резиденцію

Вчора, 5 січня, в Українському Домі для тернополян та гостей міста відкрилась мистецька резиденція «Додому на Різдво». Розважатиме ця святкова локація усіх охочих до 22 січня.

Розпочалось дійство зі святкового концерту – фольк-різдвяні передзвони «Ось і знову Різдво – Сил Небесних торжество», де присутніх забавляли колядками й щедрівками та пригощали теплими пампушками та кутею. Також всі охочі могли послухати про традиції Святого вечора.

«У дітей зараз зимові канікули, тому ми повинні створити їм свято. Разом з тим маємо дякувати нашим захисникам, які дають можливість у такий важкий час ділитись нашою культурою та розповідати про неї, – зазначає начальник управління культури і мистецтв Світлана Козелко. – Попередньо на майстер-класах ми підготували листи подяки солдатам, якими прикрасили ялинкові манекени. Дякую нашим партнерам та усім, хто долучився до проведення свята, а також обласному центру еколого-натуралістичної творчості та тернопільським міським бібліотекам. Висловлюємо вдячність нашим захисникам за можливість зустрічати це Різдво разом».

У рамках відкриття платформи працює майстерня Різдва «Зимова феєрія», де діють майстер-класи із виготовлення ялинкових прикрас, декупажу різдвяних свічок, завʼязування української хустки.

Також у мистецькій резиденції є фотозона «Додому на Різдво» та проходить виставка робіт учасників міського конкурсу «Різдвяне диво».

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *