Духовенство Тернопільщини обговорило законопроект про заборону УПЦ МП в Україні

Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко зустрівся з духовенством краю. Під час зустрічі у форматі «круглого столу» священнослужителі висловили свою думку щодо підтримки законопроекту про заборону УПЦ МП в Україні.

«Очільники церков вважають, що це питання — потрібно вирішувати, його не можна ігнорувати та замовчувати. У час війни, коли наші воїни боронять територіальну цілісність України, часто ціною власного життя, на території нашої держави не може існувати структур, які мають пряме, чи опосередковане підпорядкування москві, — зазначив голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко. — Тернопільщина — патріотичний край. Захист духовних кордонів української церкви є одним із чинників збереження Незалежної України. Владики закликали громади добровільно вийти з-під порядкування МП, не служити країні-агресору, засудити дії кремля та російської армії, яка вбиває українців».

Михайло Йосифович висловив отцям слова вдячності за зустріч! «Для того, щоб Перемогти, ми маємо бути єдині духовно та ідеологічно!» — додав він.

Поширити:

Post Author: Diana