Revo

Енергетики Revo — різновиди та склад напоїв

Ситуація, коли немає сили й бажання щось робити, знайома кожному. Активний спосіб життя часом вибиває із колії та потрібне щось, що допоможе підняти настрій, підбадьорити. Одним із засобів, здатних змінити ситуацію, є енергетичні напої. Зловживати ними не варто. Але в розумних дозах напої Revo дійсно можуть додати енергії.

Що входить до складу напоїв

Рево — це енергетичні напої на природних стимуляторах, до складу яких входять нейтральний спирт, цитрусові та фруктові соки. Для підвищення працездатності використовуються домішки:

  1. Кофеїн — націлений на стимуляцію ЦНС, підвищує бадьорість.
  2. Екстракт даміани — має яскраво виражений тонізувальний ефект, є природним антидепресантом. Додатково покращує роботу ШКТ. Екстракт отримують із висушеного листя рослини.
  3. Екстракт гуарани — підвищує концентрацію уваги, наповнює напої вітамінами А, В, С. Гуаранін є аналогом кофеїну. Нерідко його використовують для профілактики похмілля.

За виключенням безалкогольної версії, міцність усіх видів Revo 8,5%.

Короткий огляд продукції

Напої, які належать до слабоалкогольної лінійки, мають маркування Revo Alco Energy (класичний рево, Bitter Lemon, вишнева версія). Це готові мікси з оригінальним освіжним смаком.

Окремо варто виділити Revo Love is — слабоалкогольний напій з освіжним смаком. Його дизайн виконаний у стилі культових жуйок, відомих зрілій аудиторії.

Напої без вмісту алкоголю маркуються як Revo Energy. Своїм смаком вони нагадують суміш газованої води й соку з кислих фруктів.

У 2014 році світ побачив напій бренду Шизандра. У рецепті відсутній кофеїн. Його заміняє екстракт рослини, яка відома підвищенням розумової діяльності, витривалістю, увагою, стійкістю до стресів, покращенням настрою, подоланням втоми.

Окрім складових, напої розливаються в тару різної місткості (330 та 500 мл). Вони впливають на вартість Revo.

Чи можна вживати енергетики

Хоча навколо енергетиків періодично виникають скандали, пити їх можна, але здоровим людям і в розумних об’ємах. Вони категорично протипоказані людям із підвищеним рівнем цукру в крові, хворобами серця, ШКТ, зайвою вагою, слабкими кістками, під час стресових станів.

Тонізувальні напої виготовляються з метою, щоби людина, яка не має змоги відпочити, на певний час підтримала власні фізичні й розумові здібності. Зробити замовлення можна на сайті Маудау. Але вони не призначені для втамування спраги. Часте вживання енергетиків викликає залежність.

Дія напоїв може тривати від 2 до 4 годин. Відновлення сил відбувається «в позику» завдяки ресурсам організму. Потім знову наступає втома. Додатковий об’єм енергетика може заподіяти шкоду. Тому, якщо організм виснажений, краще дати йому розслабитися, відпочити, скоригувавши режим бадьорості і сну.

Поширити: