«Еволюція душі» зібрала в Тернополі понад півсотні тисяч гривень

У Тернополі відбулася презентація благодійного фонду  «Еволюція душі». Під час заходу провели благодійний аукціон на якому було продано дев’ять картин тернопільської художниці Христини Снігур. Виручені кошти будуть спрямовані на потреби хворих дітей.

Директор фонду Юрій Киричок, який працює лікарем-інтерном, розповів, що дуже часто бачить людей, які борються з хворобами, проте найважче бачити, коли хворіють діти.

«Саме тому ми спрямували роботу нашого фонду на допомогу дітям. Ідея не зародилася за один день, це був довгий процес», – розповідає директор фонду.

Підтримали Юрія у створенні благодійного фонду Катерина Вустич, художниця Христина Снігур та приватний підприємець, співзасновник фонду Ігор Слободянюк.

«Коли ми заговорили про фонд, виявилося, що у нашому середовищі кожен так чи інакше вже займається благодійністю. Ми вирішили, якщо робити справу разом, можна досягти більше результатів. У нас було дуже багато перемовин і є чимало інформації про те, хто потребує допомоги. Ми вирішили, що оберемо конкретну людину чи конкретні історії тоді, коли вже буде сума. – розповідає організатор проекту Катерина Вустич.

Після презентації благодійного фонду на гостей заходу чекав сам аукціон, на якому було представлено дев’ять картин, з продажу яких, загалом було зібрано 51 420 гривень.

До слова, ще до початку аукціону була викуплена ще одна картина з колекції Христини Снігур. За цю роботу було виручено півтори тисячі доларів, які також підуть до коштів фонду та будуть спрямовані на благодійність.

Про те, кому конкретно на допомогу підуть ці кошти організатори обіцяють повідомити додатково.

Поширити:

Post Author: Diana