Фільми від Netflix, які тримають інтригу та зацікавлюють сюжетом

Сьогодні хочемо поділитися з вами добіркою із фільмів різних жанрів: фантастика, жахи, драма та біографія. Вони мають великий рейтинг на одному із популярних ресурсів – Netflix.

«Платформа», 2019

Рейтинг: 7,5 Жанр: трилер, фантастика Тривалість: 94 хв.

Головний герой фільму – Горенг, бере участь в експериментів та прокидається в невідомій будівлі. На одному поверсі лише 2 осіб, посередині будинку знаходиться великий отвір. Один раз на добу, через нього проходить платформа із їжею. Чим нижче ти знаходишся, тим менше їжі тобі дістанеться. Брати її з собою в кімнату – не можна. Раз на місяць жителі верхніх поверхів опиняються знизу та навпаки. Перед тим, як відправитися на експеримен, Горенгу дозволили взяти з собою один предмет. Він обрав примірник книги «Дон Кіхот», а от його сусід взяв з собою ножа.

«Пташиний короб», 2018

Рейтинг: 8,1 Жанр: жахи Тривалість: 124 хв.

Одного дня весь світ зупинився. Все через незвичний вірус, який пронісся планетою та вбив багатьох людей. Ті, що вижили, мають переховуватися, оскільки на них чатує небезпека від інших людей. Усе трапилося в звичайний день. Мелорі із сестрою направилася на огляд до лікаря. Вагітна жінка не могла передбачити, що в один момент втратить сестру та наступні роки буде жити в страху перед невідомим. Але, головне – врятуватися та дістатися до безпечного місця.

«Суд над чиказькою сімкою», 2020

Рейтинг: 7,8 Жанр: політична драма Тривалість: 129  хв.

В’єтнамська війна стала яблуком розбрату серед населення та влади Америки. Люди не розуміли, чому країна воювала на території іншої держави. Рух проти війни у В’єтнамі набирав популярність. Мирні протести перейшли у агресію. Коли багатьох лідерів вбили, вирішили – діяти треба радикально. Серед цих людей з’явилася чиказька сімка, яка намагалася спровокувати сутичку з поліцією. Але протест – розгромили, а сімох активістів посадили на лаву підсудних та звинувачують у спробі державного перевороту.

«Ірландець», 2019

Рейтинг: 8 Жанр: драма, кримінал Тривалість: 209 хв.

Сюжет фільму заснований на книзі Чарльза Брандта. Розповідає історію кримінальної родини і захоплення контролю над американською політикою. У фільмі показують декілька десятиліть із життя сім’ї. Головна роль у фільмі дісталася Френку Ширану, якого називають Ірландцем. Якраз він й розповідає історію родини, знаходячись уже в будинку для літніх людей. З фільму можна дізнатися як він починав свій мафіозний шлях та таємниці, які приховували.

«Спліт», 2016

Рейтинг: 7,9 Жанр: жахи Тривалість: 116 хв.

У головній ролі – хлопчина Кевін, який страждає роздвоєнням особистості. У його голові живе 23 окремі людини. Він часто навідує свого психолога, здається рецидиви минули. Крім того, глядачам відкривається історія трьох дівчат: популярної учениця Клер, її подруги Марсії та закритої від соціуму Клер, яка випадково опинилася на вечірці однокласниці. Опісля гуляння дівчат розвозить додому батько іменинниці. Але вони ще не знають, що стали об’єктом симпатії Кевіна. Він викрадає їх та тримає в невеликій кімнаті в підвалі будинку. Але хто виграє у грі затіяній психопатом: Кевін чи мовчазна Клер, яка вміє спостерігати та знає як діяти правильно.

 «Перелом», 2019

Рейтинг: 8,09  Жанр: детектив Тривалість: 100 хв.

Сім’я Рея подорожує по країні, але через раптовий перелом руки доньки, вони направляються в лікарню. Там дівчинку оглядає лікар та забирає на МРТ-огляд, мати прямує у кабінет з нею. Після дороги Рей втомився, тому не помітив як заснув. Коли прокинувся, зрозумів, дружини та дочки ніде немає. Ніхто з лікарів не знає куди вони зникли, даних про запис навіть немає у реєстратурі. І Рей розуміє, його дружина та донька безслідно зникли.

«Двійник», 2019

Рейтинг: 7,9 Жанр: бойовик Тривалість: 117 хв.

У центрі сюжету – вправний та досвідчений кілер, який багато років займається цією справою та готовий до будь-яких умов. У його списку багато вдалих операцій, але остання – провалилася. Все через невідомого противника, який на декілька ходів попереду кілера. Він не знає хто це, звідки взявся та хто найняв його для цієї роботи. Але коли він зустрічає невідомого, це шокує його ще більше. Адже він його молода копія.

«Невидимий гість», 2016

Рейтинг: 8,6 Жанр: трилер Тривалість: 106 хв.

Адріан – молодий бізнесмен, якого звинувачують у вбивстві коханки. Проте, чоловік свою провину не визнав, а до суду перебуває під домашнім арештом. До нього навідується адвокат – Вірджинія Гудман. Вона приходить, щоб знайти стратегію для виграшу суду. Та для цього потрібно, аби Андріан розповів усе, що трапилося того дня, коли в готельному номері знайшли вбитою Лауру.

«Саллі», 2016

Рейтинг: 8,9  Жанр: драми, біографія Тривалість: 95 хв.

Фільм розповідає історію пілота, якому в 2009 році вдалося здійснити аварійну посадку літака на річку Гудзон. Окрім того, героїчний вчинок пілота врятував життя усім пасажирам та екіпажу літака, адже ніхто не постраждав. Та після випадку, розпочали розслідування справи, а командир Салленберг, який врятував людей, опинився на лаві підсудних.

Фото з відкритих джерел 

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *