Фільми, які заплутують із самого початку та дивують розв’язкою

Сьогодні хочемо поділитися із вами списком із 7 фільмів, які захоплюють своїм цікавим сюжетом та несподіваною розв’язкою. Усі вони різних жанрів, але одне мають спільне – заплутують вас у своїх поворотах подій та приголомшують розв’язкою історії.

«Хто Я», 2014 рік

Німецький фільм знятий у стилі кібер-трилер, розповідає про історію молодого хлопця Бенджаміна, який живе непримітно доки не зустрічає Макса. Після цього його життя змінюється, оскільки Бенджамін комп’ютерний геній, якого беруть у свою команду не менші розумники. Чотири хлопці створюють організацію Клей та намагаються змінити світ. Але втрапляють у руки поліції, через невдалу операцію. Завершення фільму вас однозначно здивує, оскільки як і протягом всього сюжету у ньому є багато ліній, які не можливо зібрати в одну. І часто задаєш питання: Хто з них реальний?

«Історії примар», 2017 рік

Британський фільм поєднує у собі пару жанрів кіно та розповідає декілька історій. Зауважте, що фільм представлений як моторошне кіно, адже головний герой – парапсихолог, що розгадує історії Примар. До Гудмана приходить посилка із касетами, які зазначають реальність зустрічей із привидами. Психологу пропонують провести самостійне розслідування, чим він і займається. Далі його чекає зустріч із трьома особами, чиї історії повідає нам фільм. Але очікуйте на те, що вам нічого не буде зрозуміло, а подекуди – лячно.

«Дівчина, яка боялася дощу», 2021 рік

Новий фільм в жанрі хорору, який містить елементи детективної історії, яку розгадує головна героїня. Протягом усього фільму ви будете запитувати у себе «Що тут є реального, а що вигадка?». Проте, завершення фільму здивує вас, але розставить все на місця. Головна історія фільму – школярка Рейн, яка страждає від галюцинації, що є наслідком шизофренії. Одного дня вона бачить маленьку дівчинку у будинку сусідки, яка немає дітей. Дівчина підозрює жінку в викраденні дитини. Але ніхто не вірить їй. Лише новий друг – Калеб. А що саме є правдою, ви дізнаєтеся протягом фільму.

«Пасажир», 2018 рік

Кримінальний трилер розповідає про страхового агента Майкла, який кожен день їде на роботу поїздом. Він переживає не найкращі часи свого життя. Але одного дня до нього підсідає таємнича жінка. Яка пропонує зіграти в гру, де він може отримати чималу суму коштів. Але з часом чоловік розуміє, що ця афера приведе до жахливих наслідків. Та шляху назад немає. Проте, Майкл спробує вийти із цієї небезпечної гри, заплативши чималу ціну.

«Перекладачі», 2019 рік

У Франції видавець збирає дев’ять перекладачів, які будуть працювати над третім томом світового бестселера таємного письменника. Їх на два місяці закривають у бункері, де ті мають усі потрібні для життя речі, але не можуть за цей час покидати бункер та знаходяться під постійною охороною. Але трапляється неймовірне – декілька сторінок не виданої книги опиняються у відкритому доступі. А хакер вимагає мільйони, аби не виставити у доступ решту книги. Саме із цього моменту між самими перекладачами починається жорстока гра, яка приводить до непоправних жахливих наслідків та починає розплутувати клубок із секретів. Що будуть з кожним разом заплутувати вас ще більше.

«Телефонна будка», 2005 рік

До телефонної будки підійшов хлопець, він хотів лише зателефонувати молодій дівчині та приховати це від дружини. Самозакоханий Стю намагається затягнути дівчину у ліжко, пообіцявши записати її на омріяні кінопроби. Яких, звичайно, не існує. І коли він уже хотів йти, телефон задзвонив. І краще б Стю не піднімав слухавку. Оскільки на тій стороні був кілер. І тепер Стю варто зрозуміти, чому він став його жертвою, чим провинився та як спокутувати те, що вже не виправиш.

«Лабіринти», 2003 рік

У Парижі відбулися містичні вбивства, жертви – не знайдені, а свідки говорять різну інформацію, яку не можливо поєднати воєдино. З часом головний свідчий виходить на слід підозрюваної. Це дівчина на ім’я Клод. Але із її допитом теж виникають проблеми, адже вона страждає на психологічне захворювання. Саме тому, аби дізнатися що трапилося та хто винен у всіх трагедіях, поліцейським та психологам потрібно пройти чималий шлях лабіринтами у спілкуванні із Клод.

 

Поширити:

Post Author: Diana