ФК “Тернопіль АТО” привіз перемогу з Волині

У суботу, 24 квітня, у місті Ківерці Волинської області на стадіоні «Колос» в рамках другого туру чемпіонату України серед учасників АТО, ФК «Волинь АТО» приймав гостей з Тернополя.

Про це повідомляють в Асоціації футболу Тернопільщини.

Варто зазначити, що волиняни переможці групи «Захід» сезону 2020 року, а також бронзові призери чемпіонату України.

З стартовим свистком господарі заволоділи ініціативою, але гольових моментів так і не створили. На 32-й хвилині тернополяни отримали право на одинадцятиметровий удар, який впевнено реалізував капітан тернополян Олександр Пиж. 0:1 – з таким рахунком завершився перший тайм.

У другому таймі після навісу Олександра Пижа, точним був удар тернопільського нападника Тараса Судомира (0:2). А після прострілу Михайла Габуди, м’яч переправ у ворота суперників Владислав Шевчук (0:3). В наступні десять хвилин тернополяни отримали два вилучення (Олександр Пиж та Юрій Пилипко) за розмови з арбітром. Проте в дев’ятьох ФК «Тернопіль АТО» провів контратаку, яку завершив Судомир (0:4).

Впевнена перемога наших атовців, які, завдяки перемозі над основним конкурентом, вийшли в лідери групи «Захід».

До слова, у стартовому складі тернополян вийшло п‘ять представників чемпіонату Тернопільського району – ФК « Динамо» (с. Красівка). Наступний матч наша команда проведе 8 травня.