ФК «Тернопіль-ТНПУ» здобув перемогу

У суботу, 5 червня, ФК «Нараїв» та ФК «Тернопіль-ТНПУ» провели перший матч п’ятого туру вищої ліги чемпіонату Тернопільської області.

Гості з Тернополя виявилися сильнішими і здобули велику перемогу 3:0.

Вони активніше розпочали матч, кілька небезпечних моментів створив нападник ФК «Тернопіль-ТНПУ» Михайло Войцещук, але відзначитися не зумів. Натомість своїм шансом скористався капітан муніципалів Юрій Заставецький, котрий відзначився в своєму фірмовому стилі ударом зі штрафного (0:1). Через п’ять хвилин тернополяни подвоїли перевагу. Сольний прохід до володінь суперника здійснив Михайло Войцещук, після удару якого м’яч «свічею« здійнявся над штрафним майданчиком господарем. Найкраще в цій ситуації зорієнтувався дебютант ФК «Тернопіль-ТНПУ»  Тарас Галас і ударом головою переправ м’яча у сітку воріт (0:2). Ще один м’яч тернополяни забили у другому таймі. Після передачі Романа Голодриги, «закрив» дальню штангу Максим Лилик (0:3).