“Гарматний ешелон” зупинився у тернопільському музеї

У Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відбулося відкриття фотовиставки «Гарматний ешелон». Тридцять світлин, пронизані духом побратимства, героїзму та віри в перемогу, показують, шлях 44 окремої артилерійської бригади від створення і до сьогодні.

Автором більшості з фотографій є прес-офіцер військової частини лейтенант Юрій Кульпа. Ще частина світлин зібрані волонтерами та бійцями.

«Виставка складається з чотирьох блоків. Перший – відображає створення військової частини на Яворівському полігоні у вересні 2014 року. У другому блоці показано виїзд бійців в АТО та виконання бойових завдань на Сході. У третьому ми показали урочисті зустрічі захисників на залізничному вокзалі. А у завершальному – марш артилеристів з нагоди повернення до пункту постійної дислокації у травні 2018 року», – розповідає Юрій Кульпа.

На великому вкладі тернопільських бійців у боротьбі за цілісність та незалежність України наголосив заступник директора Тернопільського обласного краєзнавчого музею, депутат Тернопільської обласної ради Володимир Бобко.

«У нашому музеї є експозиція присвячена  російсько-українській війні. Але я впевнений, що за допомогою, в тому числі і нашої  тернопільської 44 бригади, у краєзнавчому музеї також з’явиться і експозиція присвячена перемозі у війні на Cході України. Наші військовослужбовці показують неймовірну силу духу, героїзм  та патріотизм, які обов’язково приведуть нашу країну до перемоги», –  наголосив він.

Наприкінці презентації Юрій Кульпа вручив Володимиру Бобку від імені командира 44-ї окремої артилерійської бригади полковника Сергія Баранова подяку, за проявлену громадянську позицію, сприяння у проведенні фотовиставки «Гарматний ешелон» та з нагоди Дня захисника України.

У краєзнавчому музеї виставка експонуватиметься до 22 жовтня, а після цього  її перемістять в студію бойової слави Тернопільської артилерійської частини А3215.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *