облрада

«Газові мережі мають належати громаді», – Володимир Бобко

На Тернопільщині завершився збір підписів за електронну петицію «Поверніть газові мережі громаді», яка була розміщена на офіційному веб-сайті Тернопільської обласної ради. Документ набрав необхідну кількість голосів. Тепер після розгляду на сесії Тернопільської обласної ради звернення потрапить до керівництва держави.

Депутат Тернопільської районної ради Володимир Бобко зазначає, що газові мережі мають належати громаді. Люди не повинні платити за користування тим, що свого часу будували власними коштами.

«Мало того, що ціни на блакитне паливо постійно зростають, то українців змушують платити за транспортування газу  мережами на які вони свого часу складались копійка до копійки. Це є неприпустимим!», – каже депутат.

Також він додає, що передача газорозподільчих мереж у комунальну власність стане запобіжником необґрунтованого підняття тарифів на розподіл природнього газу. Також це дозволить  збільшити надходження до місцевого бюджету.

«Сподіваємося, що Київ нас почує і народні обранці не дозволять обдирати український народ!», – наголошує Володимир Бобко.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *