«Голод» в Бункермузі

У Тернополі, 4 квітня, в галереї  Бункермуз, відбулось відкриття виставки «Голод», молодого художника Богдана Сокура, роботи якого присвячені різноманітним аспектам людських взаємовідносин. 

В мистецтві  молодий автор є самоучка. Богдан вважає, що навчатись цьому професійно не є обов’язковим, якщо є бажання працювати.

«Захоплювався і писав імпресіонізм, реалізм, довгий час займався портретом, але зрозумівши, що цим методом я не зможу сказати достатньо, тому перейшов до «наївного експресіонізму»», – розповідає Богдан.

Переглядаючи сюжети, які автор описує на своїх полотнах можна помітити, що на кожному зазначені цифри 14:48, які є назвою Арт – групи і незважаючи на депресивні сюжети тут завжди є щось хороше.

«Під час випадкового діалогу я запитав друга чи не помічав він, що дуже часто коли дивишся на годинник, то час показує 14:48», – додав автор.

«Потрібно бути справжнім поціновувачем мистецтва і «кохатися» в цьому, тому що не кожна пересічна особа зрозуміє те, що художник хотів показати у своїх картинах. Виставка варта уваги, не має зайвих деталей але шкода, що Богдан Сокур не сказав вступного слова аби представити себе гостям», – зазначила Юлія, одна з відвідувачів.

На перший погляд картини є прямолінійними, але кожна з них складається з певного «шифру» та посилання до масової культури. Велику роль для столичного художника грає колір, який він гіперболізує та з художньої точки зору займається його пошуком.

Ірина Пітушевська

Поширити:

Post Author: Diana