облрада

Голова обласної ради Михайло Головко привітав працівників медичної галузі

Сьогодні, 13 квітня, в приміщенні Тернопільської обласної ради, відзначили грамотами, подяками та вручили цінні подарунки медикам області.

Нещодавно, у всьому світі відзначили День Здоров’я, який покликаний піднімати найбільші проблеми та попереджати негативні наслідки від нехтування власним здоров’ям. Крім того, 7 квітня, та протягом декількох днів після цього, організації проводять заходи, покликані залучити до обговорення проблем здоров’я більшу кількість людей. Щоби ті, надалі, свідомо та з відповідальністю ставилися до власного самопочуття.

Започаткували День здоров’я – 7 квітня 1950, оскільки саме цього дня у 1948 році чинності набрав Статут Всесвітньої охорони здоров’я. Від того моменту, кожен рік має свою тематику – проблему, якій приділяють увагу. Наприклад, гасло у 2013 – стежте за своїм кров’яним тиском, у 2015 – безпека продуктів харчування, 2017 – боротьба з депресією, у 2020 – підтримка сестринських та акушерських служб.

Цього року, тема для обговорення звучить, як «Загальне охоплення послугами охорони здоров’я: для всіх і всюди, гасло – «Здоров’я для всіх і скрізь».

Варто згадати, що 2020 та початок цього року стали випробуванням як для населення області, так для медиків. Адже, вони постали в боротьбі із захворюванням та рятували людей, як робили це протягом багатьох років своєї медичної практики.

Сьогодні, Михайло Головко, привітав медиків та вручив їм почесні грамоти, подяки та грамоти від Тернопільської обласної ради та цінні подарунки (годинники). Щоб відзначити їх працю та відданість власній справі в допомозі іншим людям.

– Медики – люди, які своєю працею та жертовністю рятують людей. За це їм велика вдячність та уклін, оскільки, ми живемо у важкий час пандемії. Ми знаємо, як ви працюєте та докладаєте зусилля для того, щоб рятувати життя краян. Від себе та від депутатського корпусу, дякуємо вам та бажаємо бути здоровими і мати сили, аби продовжувати далі свою нелегку, але шляхетну місію, – зазначив Михайло Головко.

Поширити:

Post Author: Diana