Голова Тернопільської обласної ради отримав почесну відзнаку

Під час урочистостей з нагоди Дня Соборності України, які відбулися 22 січня у Волочиську, перший заступник голови Чернівецької обласної ради Микола Гуйтор вручив голові Тернопільської обласної ради Михайлу Головку почесну відзнаку «400 років Хотинській битві».

Нагороду вручено відповідно до спільного розпорядження голови Чернівецької обласної державної адміністрації Сергія Осачука та голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка.

“За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків нагородити Почесною відзнакою (медаллю) Чернівецької обласної державної адміністрації та Чернівецької обласної ради “400 років Хотинській битві” голову Тернопільської обласної ради Головка Михайла Йосифовича”, – йдеться у розпорядженні.

Довідково:

Почесна відзнака (медаль) “400 років Хотинській битві” виготовлена в рамках ювілейних заходів з відзначення 400-річчя від часу Хотинської битви. Заснована вона з метою відзначення громадян за вагомий особистий внесок у соціально-економічний, культурно-освітній та науково-технічний розвиток Чернівецької області, значні особисті заслуги у становленні незалежної України, утвердженні її суверенітету та зміцненні міжнародного авторитету, активну участь у національно-визвольному русі. Вручення медалі здійснюється відповідно до спільного розпорядження голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради.

Поширити:

Post Author: Diana