Голова Тернопільської обласної ради привітав матерів загиблих Героїв з Днем матері

У неділю, 9 травня, у Тернопільській обласній філармонії відбувся святковий концерт, присвячений Дню матері.

«Сьогодні — особливий день для кожного українця, адже у другу неділю травня ми вшановуємо наших найдорожчих матерів! Мама – це уособлення любові та турботи. Материнська молитва є найсильнішою, а любов – найвідданішою. Дякуємо матерям за життя. За їхню турботу, за те що вони віддають себе своїм дітям. Ви — найкраще, що є у нас!», – наголосив голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.

Серед запрошених на концерті були присутні матері загиблих Героїв. Очільник Тернопільщини, разом із дружиною Мар’яною Головко, подарували матерям Захисників квіти та вручили подяки.

«Ми  подарували матерям загиблих Героїв квіти не від себе… А від Синів, яких уже немає з ними! В цей день матерям наших Захисників хочемо висловити особливі слова вдячності! Ви народили Героїв! Ви виховали найкращих дітей! Ви вклали душу у синів, які віддали життя за Неньку-Україну! Переконаний, звання «мама» буде супроводжувати Вас протягом усього життя. Доземний уклін Вам, дорогі матері, за Ваше велике серце!  Схиляю голову перед Вашою жертовністю! Висловлюю свою повагу та шану Вашій мудрості й терпінню!», – зазначив Михайло Головко.

Поширити:

Post Author: Diana