Голова Тернопільської райради відвіз допомогу військовослужбовцям

Голова Тернопільської районної ради Віктор Козорог днями відвіз допомогу 93-й окремій механізованій бригаді, яка захищає східні кордони України в Донецькій області.

«Відвідав свій підрозділ, в якому служив з 2015 по 2018 роки – зустрів багато друзів, з якими пліч-о-пліч боронив рідний край», – зазначив Віктор Козорог.

Нашим військовим привезли із Тернополя автомобільні колеса для легкових машин, продукти та необхідний реманент.

«Поспілкувалися з військовими, хлопці розповіли, що росіяни стріляють, а їм забороняють відповідати, до того ж противник вдається до великокаліберної зброї, а наші хлопці не можуть нічого зробити, бо згори забороняють відстрілюватися. До речі, десь місяць тому повністю розбили позицію 74-ої –бригади, знешкодили їхню техніку, але не було дозволу захищатися у відповідь…

Сьогодні, бійці 93-ої бригади облаштували побут, оборонні споруди готові, просять ще техніку та спеціальні засоби, які б технічно допомагали вести війну. Військові вкотре дякують волонтерам та відзначають, що якби не вони, то армії було б дуже сутужно. За словами бійців, саме волонтери продовжують тягнути на собі і досі основне забезпечення війська.

Дякую нашим хлопцям, що не зважаючи на все, оберігають кордони країни та захищають нас від російської агресії», – наголосив голова райради.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *