“Громади мають бути дійсно спроможними та самодостатніми”, – Володимир Бобко

У Трускавці відбувся V ювілейний Форум місцевого розвитку. Під час заходу експерти з самоврядування, представники місцевих рад з різних регіонів України, урядовці, народні депутати України, а також міжнародні партнери, обговорили реформи, які сьогодні впроваджуються у нашій державі, розвиток громад та міжнародне партнерство.

Однією із ключових тем серед панельних дискусій була тема реформи децентралізації в Україні.

Депутат Тернопільської районної ради Володимир Бобко наголосив, що важливо якнайшвидше завершити процес децентралізації та допомогти громадам бути спроможними і розвиватися.

«Впродовж двох днів у Трускавці тривав Форум місцевого розвитку. Однією із ключових тем серед панельних дискусій була тема реформи децентралізації в Україні. З власного досвіду знаю, наскільки це питання є важливим та складним водночас. Адже, в минулій каденції, як член комісії Тернопільської обласної ради з питань децентралізації та адміністративно-територіальної реформи, брав безпосередню участь у процесі формування громад.

На жаль, реформа децентралізації досі не завершена. В Україні децентралізація «на папері» і в реальному житті, трохи відрізняється.

Важливим є якнайшвидше завершити процес децентралізації. Потрібно ухвалити ряд законопроектів, які б дозволили більше коштів залишати на місцях та напрацювати механізм, який би дав можливість громадам бути дійсно спроможними та самодостатніми», – зазначив Володимир Бобко.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *