Хочете довго жити?, то їдьте до Юськівців…

Нещодавно в с. Юськівці відбулося відкриття Клубу активного довголіття, який створений Тернопільською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України у співпраці з Лановецькою міськрадою, за фінансового сприяння Швейцарського Червоного Хреста.

На заході з майбутніми учасниками Клубу активного довголіття зустрілися представники Швейцарського Червоного Хреста, Тернопільської обласної організації Товариства Червоного Хреста України та місцевої влади.

Саме тут люди поважного віку зможуть активно та цікаво проводити свій вільний час, спілкуватися та опановувати нові навички! У Клубі облаштовано зал для подій, кухню та пральню, що стануть корисним простором для зустрічей та соціальних ініціатив.

Клуб активного довголіття направлений на підтримку представників старшого покоління, серед яких є і внутрішньо переміщені особи. На заходах учасники розвиватимуть навички роботи з комп’ютером, готуватимуть смаколики, малюватимуть, вишиватимуть, а найголовніше – спілкуватимуться між собою.

Як йдеться на сторінці Тернопільської обласної організації Товариства Червоного Хреста України: «Ми раді, що маємо можливість розвивати даний напрямок роботи з людьми похилого віку, адже вони на це дійсно заслуговують. Дякуємо всім, хто долучився до створення Клубу. Невдовзі плануємо відкриття ще одного Клубу активного довголіття в Ланівцях».

клуб довголіття

Поширити:

Post Author: Diana