Холдинг OKKO Group купує частки у двох фірмах аграрія з Тернопільщини Петра Гадза

Кіпрська GNG Retail Limited, якій належить холдинг OKKO Group, отримала схвалення АМКУ на купівлю частки у статутному капіталі ТОВ “Укрполфрукт” та ТОВ “Гадз-Агро”.

Обидва підприємства, ТОВ “Укрполфрукт” та ТОВ “Гадз-Агро”, знаходяться в селі Трибухівці поблизу Бучача у Тернопільській області і є власністю Петра Гадза, заступника голови Аграрної спілки України та Героя України.

Петро Гадз володіє 100% ТОВ “Гадз-Агро”, що було засноване у 1998 році. Це успішна компанія з доходом 2,27 млрд гривень та чистим прибутком 11,49 млн гривень у 2023 році. Головним видом діяльності є вирощування зернових, бобових та олійних культур, а також насінництво, тваринництво, переробка молока, виробництво олії, сиру, цукру, борошна, круп тощо.

Укрполфрукт було засновано у 2017 році. Основною сферою діяльності є вирощування ягід, горіхів, плодових дерев та чагарників. Петро Гадз є кінцевим бенефіціарним власником, володіючи 75% компанії. У 2023 році ТОВ “Укрполфрукт” зареєструвало дохід на рівні 7,39 млн гривень та чистий прибуток у розмірі 2,18 млн гривень.

Поширити:
Джерело: Тернопільська газета