Хто в Тернополі відкриє відкрите?

«Водну арену «Тернопіль»», аналогів якої немає в Україні, та яка має стати першим водним каналом європейського рівня, 17 вересня здано в експлуатацію. Відповідність закінченого будівництва об’єкта та його готовність до експлуатації підтверджує сертифікат. 

Подивитися на вже завершений об’єкт приїжджав  навіть сам президент Зеленський. Гарант разом із представниками Тернопільської обласної державної адміністрації тішився на камери завершенню будівництва.

Все би було чудову, якби не одне але…

 

Зовнішній вигляд «Водної арени» гарний, але якщо дивитись лише з вулиці. Зазирнувши всередину виникають сотні питань до відповідальних за будівництво цього об’єкта. Адже у вже зданому сертифікованому приміщенні роботи не початий край. Про це розповідає депутат Тернопільської обласної ради Володимир Бобко.

«Хто буде відкривати відкриті ЗЕдентом об’єкти? Враховуючи садочок в Білій, про який писав раніше, то схоже що у цієї влади з’явилась нова традиція, відкривати те, що не лише не починали, але і навіть не закінчили.

Водна арена безумовно потрібний об’єкт і до зовнішнього вигляду питань майже немає, але це якщо не заходити всередину… Незважаючи на те, що на об’єкт видано сертифікат, який засвідчує відповідність закінченого будівництва та підтверджує його готовність до експлуатації, всередині роботи непочатий край. Купи будівельного сміття, голі дроти, відсутність розеток і вимикачів та непоштукатурені стіни – саме так виглядає вже готова «Водна арена»…

Зате є і хороша новина: ходити там можна безперешкодно, ніхто доступ до води не обмежує і навіть уваги на сторонніх не звертає, так що, думаю, найближчим часом на цих стінах можна буде почитати хто там був та інші зразки настінної народної творчості», – зазначив Володимир Бобко.

Чому і як замовник, в особі Управління капітального будівництва Тернопільської ОДА, прийняв в експлуатацію об’єкт у такому стані та коли «Водна арена» буде нарешті насправді завершена залишається поки що невідомо…

 

Нагадаємо, капсула під будівництво унікального Центру веслування та водних видів спорту була закладена у 2017 році тодішнім прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, а роботи над її зведенням мали завершитися у вересні цього року. Адже вже у жовтні тут планувалося приймати чемпіонат світу з веслування.

Додамо, раніше ми вже писали про новозбудований дитячий садочок у селі Біла, який відкрили лише для того, щоб там побував пан Зеленський.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *