Художники зі всієї України відтворюють красу Тернопілля

Вперше на Тернопілля завітали художники з різних куточків України, щоб на полотні відтворити красу нашої області.

З 8 по 16 жовтня 17 художників з 6 регіонів України на десятках різноманітних картин будуть зображати наймальовничіші місця півдня нашого краю. Арт проект «Світ очима художників», засновницею якого є Валерія Великая, розпочався рік тому. Основною метою проекту є бажання показати красу України очима художників, через полотна, через їхнє бачення і розуміння, через кольори і метафори. Митці їздять по різних областях нашої країни, пишуть картини на безлічі цікавих локаціях, на яких зображають відомі туристичні місця, старовинну архітектуру, різноманіття природи, побут, людей та тварин.

Художники з Києва, Харкова, Бердянська, Івано-Франківська, Запоріжжя та Кривого Рогу в своїй більшості вперше завітали до нашої області. Гостинним партнером краю став туристично-відпочинковий комплекс «МішиН-СіТі», на території якого проживали і творили митці. Теплою і сонячною погодою зустріло Тернопілля художників. Яскраві фарби осені на картинах вражають своєю палітрою, адже кожний з творчих гостей по своєму зображає побачене, кожний використовує свою техніку, передаючи в першу чергу емоції від місць де вони побували.

Панорама Заліщиків, Урочище Червоне, Джуринський водоспад, Червоногородський замок і костел – стали об’єктами, що надихали художників на створення справжніх шедеврів. Картини відкривають вже добре відомі нам місця з нових ракурсів, вони передають атмосферу та глибину побаченого.

Під час пленеру «Світ очима художників» всі 17 митців спільно намалювали картину, на якій зображений туристично-відпочинковий комплекс «МішиН-СіТі», за допомогою пензликів і фарб, використовуючи кожний свою техніку, вони створили колективний шедевр, об’єднаний однією ідеєю.

У майбутніх планах засновниці проекту Валерії Великої за рік зробити виставку картин в Києві та випустити каталог, в якому будуть описані всі об’єкти зображені на роботах художників. А в подальшому брати частину картин закордон на пленери, щоб через них показати яка прекрасна і різнобарвна у нас Україна.

Матеріал підготувала Маріна Дашкевич

 

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *