Інфіковані з Австрії можуть бути у Тернополі?

Інфікований коронавірусом чоловік із Житомира повертався додому з Австрії з цілою групою людей. З літака вони могли роз’їхатись по всій країні.

Раніше чоловік розповідав, що повертався з-за кордону з товаришем та його сином. Проте, з’ясувалося, що він возив на гірськолижний курорт цілу групу людей, які разом з ними поверталися у літаку додому.

Наразі встановлено, від якої турфірми вони їздили та де вони були. На ранок обіцяють встановити всіх осіб, з якими контактував чоловік.

За словами пацієнта, він був на самоізоляції. Але невідомо, чи були на самоізоляції решти людей з групи.

Хворому на коронавірус з Житомира 49 років. Він розповів, що в середині березня відпочивав на гірськолижному курорті в Австрії. Після того, як оголосили карантин, він із групою людей поїхали до Німеччини і вже звідти літаком в Україну. Чоловік заявляє, що ще за кордоном вирішив самоізолюватися, щоб не наражати на небезпеку рідних. Коли йому стало погано, він відразу звернувся до лікаря. Перший експрес-тест показав негативний результат, але лабораторні тести підтвердили коронавірус. Зараз він перебувати в лікарні, його стан стабільний.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *