поліція

Іван Бабійчук відкрив новостворену поліцейську станцію

У цьому селі, яке входить до Великогаївської об’єднаної територіальної громади, сьогодні, 8 лютого, урочисто відкрито  відремонтований адмінбудинок.  У ньому відтепер розташовуються новостворена поліцейська станція (уже 14-та в області), а також фельдшерсько-акушерський пункт та кабінет старости сіл Товстолуга та Застінки.

1

«Ця подія, без сумніву, є знаменною для мешканців цих сіл та для громади загалом, – наголосив під час урочистостей керуючий справами виконавчого апарату Тернопільської обласної ради Іван Бабійчук. –  Бачимо ще один приклад  реальних результатів реформи децентралізації в області. Адже головна їх місія – надання якісних послуг населенню. І відсьогодні такі послуги отримуватимуть жителі Товстолуга та Застінки – і медичні, і щодо оперативного реагування на звернення про злочини чи правопорушення. Бажаю Великогаївській громаді  подальшого розвитку та процвітання. Переконаний, що вона є самодостатньою та успішною».

Поліцейські забезпечені автомобілем та необхідним  комп’ютерним і технічним оснащенням. Так само і працівники ФАПу – карету швидкої їм подарували місцеві підприємці.

Приміщення за доброю традицією освятили священнослужителі.

Post Author: Ганна Зета

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *