Іван Леньо з “Kozak System” виступили в Тернопільській психоневрологічній лікарні

У Тернопільській обласній клінічній психоневрологічній лікарні відбувся концерт гурту “Kozak System”. Про це Суспільному розповів лідер гурту Іван Леньо.

Іван Леньо каже, виступи в обласних клінічних госпіталях — це дуже особливі виступи.

“Ми усвідомлюємо, в якому непростому морально-психологічному стані знаходяться хлопці і дівчата, які пройшли пекло війни, яким потрібно, фактично, заново вчитися жити, бо багато хто отримав важкі каліцтва, які вже не дозволять жити звичним життям, як до війни. І ми до цих концертів ставимося з особливою уважністю і емпатією. І коли до тебе на сцену виходить хлопець, який отримав дуже серйозну акубобаротравму, але знаходить у собі енергію, щоб прочитати вірш, бути щасливим від оплесків, обіймається і видно на його устах посмішку — ми розуміємо, що ми робимо правильну справу”.

За словами Івана Леньо, тернопільська обласна клінічна психоневрологічна лікарня — це ще особливіший заклад.

“Тому що неврологія — це особливі травми. І нас попереджали, що можуть бути різні реакції, але вийшло зовсім навпаки: в залі були оплески, наче ми граємо в умовному Палаці спорту. Атмосфера була нереально дружньою, піднесеною, а найголовніше те, що сказали хлопці після концерту. Вони підходили, дякували, говорили, що ми повертаємо їм сенс життя, повертаємо ту енергію, яка допоможе їм залікувати рани. І тому ми щасливі, і вони щасливі. Тому ми дякуємо організаторам, працівникам цієї лікарні за підтримку і нас, і захисників, а також вдячні нашому партнеру, благодійному фонду “МХП-Громаді” за розуміння важливості такої місії”.

Поширити:
Джерело: Суспільне