Коли випарується остання крапля довіри до президента?

З кожним днем все більше українців перестають довіряти Зеленському. Велика проблема насувається ближче до осені. Літо українці ще перетерплять, а потім державу чекають великі борги та економічні проблеми. Зі зростанням тарифів зросте соціальна напруга.

На цьому наголосив народний депутат України VII та VIII скликань Михайло Головко.

«На вибори Зеленський йшов з різними програмами для різних виборців. На заході він розповідав одне, на сході зовсім інше. Таке роздвоєння і дисбаланс рано чи пізно зіграє проти нього. Зараз ми бачимо, що діючий президент кардинально відрізняється від того, якого показували у серіалі «Слуга народу». Там він посилав МВФ подалі, а в реальному житті виконує все, що вони йому скажуть. І тому звісно що, рейтинг довіри до нього, як до президента, падає», зазначив Михайло Головко.

За словами політика, осінню рейтинги Зеленського будуть набагато гіршими ніж зараз, саме тоді назріє соціальний вибух.

«Ми розуміємо, що чуда не сталося, життя не змінилося, ніхто з корупціонерів не посаджений, безробіття зростає, ВВП падає, дефіцит бюджету становить понад 300 мільярдів, Україна випрошує у МВФ нові кредити. Зате встигли проголосувати за ринок землі та інші антинаціональні закони. Велика проблема насувається ближче до осені, саме тоді назріє соціальний вибух. Осінню рейтинги будуть набагато гіршими ніж зараз, тому що це остання крапля довіри, яка потихенько випаровується. Оцінкою дій владі будуть місцеві вибори», – каже він.

 

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *