Компанія МХП підбила підсумки корпоративного волонтерства за 2022 рік

У 2022 році до корпоративного волонтерського руху МХП долучилися 2383 працівники компанії. Це – на 35% більше, ніж у попередньому. Тоді показник унікальних волонтерів становив понад 1700 людей. Натомість 2022 року фактично кожен 11-й співробітник брав участь у волонтерських проєктах МХП та благодійного фонду “МХП – Громаді”. Причиною росту волонтерських активностей стало повномасштабне вторгнення росії та нові виклики, до подолання яких і долучалися працівники МХП.

До вже щорічних традиційних Днів донора МХП, прибирань територій та висаджування дерев, підтримки незахищених верств населення, підготовки подарунків до свят додалися робота в гуманітарних штабах, формування та розвезення продуктових наборів, виготовлення тушівок і маскувальних сіток, допомога мобілізованим колегам, ВПО й всім, хто її потребує, організація численних фандрейзингових подій та багато інших.

Працівники підприємства ТОВ «Захід-Агро», що входить до компанії МХП, протягом року, у громадах присутності підприємства, надавали посильну допомогу технікою, продукцією, турбувались про соціально незахищені категорії населення та ВПО, допомагали доправляти гуманітарні вантажі, проводили толоки та озеленення територій, дбали про школи, садочки, дороги, зупинки та храми, щоб мешканці були забезпечені необхідним комфортом.

“Торік у компанії змінився підхід до поняття корпоративних активностей. Була розроблена Політика з корпоративного волонтерства. Вона дає всім працівникам компанії розуміння, наскільки на рівні цінностей волонтерство підтримується в МХП. Водночас ми долучалися до проєктів не тому, що нас попросили чи це в тренді – люди самі ініціювали, брали відповідальність на себе, розпочинали проєкти в тих напрямах, де бачили власну можливість допомогти, а їх підтримувало керівництво та інші колеги. Сьогодні волонтерство не лише знижує рівень стресу й дозволяє впорядкувати емоції, але ще й гуртує, посилює віру в майбутнє й завтрашній день. Тож 2023-го ми однозначно продовжимо підтримувати колег у їхньому прагненні робити добрі справи та об’єднуватися заради цього”, – коментує Павло Мороз, директор Департаменту корпоративної соціальної відповідальності.

Серед найчисельніших проєктів, які підтримали працівники МХП, стали:

  • Толоки – 974 співробітники,
  • День донора МХП – 635 працівників,
  • Подарунки дітям до Нового року та Св.Миколая – 311 людини,
  • Виготовлення тушівок – 145 осіб,
  • Гуманітарний хаб в офісі МХП у Києві – 113 співробітників.

Загалом кількість волонтерських залучень становила понад 4 тисячі. Тобто люди волонтерили не в одному, а в кількох проектах: приміром, здавали кров та долучалися до роздачі гуманітарної допомоги чи ініціювали висадку картоплі разом з колегами для місцевих ВПО.

Поширити:

Post Author: Diana