Кожен знайде свою дистанцію: у Тернополі 19 травня відбудеться забіг для підтримки військових

Благодійні забіги — це більше, ніж рекорди, це про національну силу духу, і кожен учасник наближає всіх українців до нашої перемоги. 

Компанія МХП та Благодійний фонд «МХП Громаді» теж ні на хвилину не спиняють свій біг і продовжують започатковану торік благодійну ініціативу.  Вони об’єднують заради великої мети працівників, жителів громад, партнерів та організовують не просто забіг, а справжню Лігу забігів. Це — квадромарафон під назвою «RUN 4 VICTORY».  

Цьогоріч забіги відбудуться у чотирьох містах України:

  • Тернопіль – 19 травня;
  • Вінниця (червень);
  • Черкаси (вересень);
  • Ладижин (жовтень).

Орієнтовна сума коштів, яку планують зібрати організатори під час усіх чотирьох забігів, становить 1,5 млн грн, які будуть передані на покриття військових запитів місцевих військових частин і ТрО кожного міста, де відбуватимуться забіги.
Особливістю Ліги забігів стане можливість пробігти будь-яку дистанцію не тільки спортсменам, а й усім охочим. У такий спосіб об’єднати жителів громад та містян, які можуть долучитися до будь-якої дистанції в будь-якій точці України.

>Доступні дистанції:
– 200, 400 або 800 метрів для наймолодших;
– 2 км для початківців;
– 5 км для аматорів;
– 10 км для досвідчених бігунів;
– 21 км для справжніх марафонців;
– або бігти онлайн де б ви не були.

На забіг у Тернополі можна зареєструватися за посиланням до 15 травня включно.

Видача стартових пакетів відбуватиметься 18 травня. Про локацію буде додатково повідомлено.

Організаторами забігів є Благодійний фонд «МХП-Громаді» та спортивна спільнота «Характер». Спонсорами забігів стали підприємства компанії МХП, які демонструють відданість ЗСУ та гуртують громади довкола спільної мети.

Поширити:
Джерело: Тернопільська газета