міськрада

Кращі тернопільські учні отримали відзнаки та стипендії міської ради

Сьогодні, 21 серпня, у Тернополі пройшла позачергова урочиста сесія міської ради. Під час засідання відбулося нагородження іменними стипендіями та відзнаками Тернопільської міської ради.

У різних номінаціях нагородили кращих учнів тернопільських шкіл, тих учнів, які на ЗНО отримали найвищих 200 балів, а також науковців.

Зокрема, сорок двоє кращих учнів шкіл щомісячно з вересня впродовж навчального року отримуватимуть стипендію в розмірі 300 гривень.

Шестеро 200-бальників сьогодні отримали сертифікати на дві тисячі гривень кожен. А троє з них, котрі залишаються навчатися у тернопільських вишах, отримуватимуть щомісячно по одній тисячі гривень премії.

Також сьогодні нагороджено науковців, представників різних навчальних закладів та директора Методичного центру. Вартість премії 15 та 20 тисяч гривень.

«Біля прізвища кожного з відзначених учнів є великий послужний список перемог. Це переможці різних олімпіад, учасники конференцій, Малої академії наук. Це переможці не тільки міського, обласного та всеукраїнського рівня, але й міжнародного», – зазначила начальник управління освіти і науки Тернопільської міської ради Ольга Похиляк.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *