солдат

Кращі військовослужбовці батальйону «Тернопіль» отримали медалі

Вчора, 29 серпня, на літній сцені парку ім. Т. Г. Шевченка відбулось нагородження військових добровольчого батальйону особливого призначення «Тернопіль» (тепер уже роти патрульної поліції особливо призначення) за участь в антитерористичній операції першими відзнаками даної військової структури. Розпочали урочистості із хвилини мовчання за загиблими військовими на Сході.

 «Ми повинні пам’ятати, що сусідня держава – наш ворог, аж до часу припинення їх існування. З особливими словами подяки і шани до учасників російсько-української війни розуміємо, що жодні втішання не загоять рани від втрачених побратимів, від зустріччю із смертю, від тих втрат, яких могло не бути. Це мотивація пам’ятати і працювати, аби ті хвилини, дні і роки не були марними. Ви не просто виконуєте свій обов’язок, ви – носите ім’я міста. Велика шана вам – сміливим, мужнім захисникам і вашим родинам, що вас підтримували, молились та чекали. Дякую Вам за службу!», – сказав під час нагородження заступник міського голови Леонід Бицюра.

До слова, також нагородили відзнаками священників та волонтерів, які допомагали батальйону «Тернопіль» у час війни. А після нагородження військовий оркестр 44-ї окремої артилерійської бригади на чолі з диригентом Тарасом Когутом виконали декілька музичних композицій.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *