Лідер “Самопомочі” знову завалив сміттям Тернопільщину

Мер Львова знову вирішив ділитися своїм непотребом із сусідами. Цього разу дві фури львівського сміття опинилися у селі Озеряни на Тернопільщині. Про інцидент повідомляють місцеві мешканці.

Про те, що відходи привезено зі Львова, свідчать документи та чеки із місцевих крамниць, які виявлені під час огляду сміття.

«Сьогодні вночі дві фури завезли сміття на територію Озерянської сільської ради. Під час огляду виявлено багато документів, які підтверджують, що сміття привезене із Львова», – пише у соцмережі Ваня Лесюк.

Львівське сміття частенько мандрує за межі своєї області. Свій непотріб Садовий тишком нишком вивозив вже мало не у кожну область, Тернопільщина  також такий «подарунок» отримує не вперше.

Садовий впевнено продовжує підтверджувати свій статус сміттєвого короля незважаючи навіть на те, що після останніх виборчих перегонів стало зрозуміло, що йому більше не світить обрання мером Львова, адже навіть його фракція почала розбігатися із “тонучого корабля”.

Нагадаємо, нещодавно народні депутати України Єгор Соболєв і Семен Семенченко, яких у 2014 році було обрано до Верховної Ради за списками «Об’єднання «Самопоміч», оголосили про намір вийти з партії.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *