Матері загиблих героїв АТО та Небесної Сотні молилися в Зарваниці

У п’ятницю, 10 травня, напередодні Дня матері, у Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулася молитовна зустріч із матерями загиблих героїв АТО та Небесної Сотні. Розпочалася вона з Архиєрейської Божественної Літургії, яку очолив Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк.

Також присутні взяли участь у поминальному молебні в каплиці св. Юрія Переможця. Там відслужили Панахиду за героями, які віддали життя за незалежність України. Опісля матерів та дружин героїв привітали вихованки колегіуму для дівчат «Знамення» та представники влади.

“Постійно молимося за світлі душі Героїв Небесної Сотні та світлі душі Героїв, які загинули на сході у боротьбі із російським агресором, захищаючи нашу землю від  окупантів. І сьогодні, спільно складемо щиру молитву їхній світлій пам’яті.

Великий Українець Блаженніший Любомир Гузар, друга роковина відходу якого у вічність буде в кінці травня, про таких Героїв казав: «Суверенітет за своєю глибинною суттю є станом душі, який проявляється в усвідомленні власної гідності, у розумінні та шануванні своєї історії, культури, мови, у відповідальності за рідну землю та за благо свого народу і в готовності його захищати».

Слова зайві – просто пам’ятаймо їх і те, якою дорогою ціною Україна торує шлях до справжньої, демократичної, європейської, суверенної держави», – зазначив голова обласної ради Віктор Овчарук.

 

Поширити:

Post Author: Diana