Мешканці Зборова можуть зробити місто кращим та отримати за це гроші

Місто Зборів Тернопільської області відоме широкому загалу Зборівською битвою, яка відбулась в козацьку добу. Під проводом Богдана Хмельницького у 1649 році було фактично розбито польське військо на чолі з їх королем. У місті підписано Зборівський мирний договір, в якому вперше визнано незалежність Українських земель.

Проте під час двох світових воєн місто зазнало значних руйнувань і було перебудовано в радянські часи. Внаслідок цих подій знищено, фактично усю давню та історично привабливу архітектуру міста.

Щоб збільшити туристичну привабливість та ширше розкрити для відвідувачів місто, в якому зародилась українська державність, Громадська організація «Зборів UP» та Зборівська міська рада оголошують відкритий архітектурно- дизайнерський конкурс.

Організатори визначають формат заходу, як воркшоп-конкурс на тему: “Створення ансамблю кінетичних споруд та детальна розробка локацій історико-туристичного кластеру міста Зборів”

Згідно проведеного опитування ініціативною групою – у Зборові зараз не достатньо відпочинкових зон та цікавих архітектурних рішень, які привертали б до нього увагу сучасних туристів, що подорожують в пошуку емоцій.

За словами міського голови Зборова Руслан Максимів, реалізуючи цей проект у місті хочуть збільшити туристичну привабливість за рахунок креативного та модерного облаштування певних локацій, що є унікальними та мають важливу історичну значущість для громади та держави в цілому.

Голова ГО  “Зборів UP” Галина Михайлюк каже: “Зборів невелике містечко з багатою історією, яка зберігається у пам’яті жителів та історичних розвідках. Тому щоб історія не забувалась, а місто розвивалось, ми хочемо змін та знаходимось у пошуку  креативних ідей. Нашою метою у даному конкурсі-воркшопі є пошук концептуальних ескізних проектів просторового розвитку Зборова. До участі у воркшопі запрошуємо фахівців,  в галузі архітектури, скульптури, дизайну, будівництва, образотворчого мистецтва, а також авторські колективи. Конкурс- воркшоп є відкритим, тому свої сили можуть спробувати також і амбітні, креативні початківці чи студенти, які володіють комплексним просторовим баченням сучасної урбаністики.”

Організаторами передбачено призовий фонд для нагородження кращих учасників.

В номінації містобудування: 10 000 гривень;

В номінації створення ансамблю кінетичних споруд: 10 000 гривень;

В номінації розробки ескізів окремих локацій : 5 000 гривень;

Конкурс-воркшоп проводиться в один тур.

Реєстрація безкоштовна і триває до 06 липня 2018.

Воркшоп відбудеться:          7 липня 2018.

Подача конкурсних проектів:        до 1 серпня 2018.

Оголошення результатів:               12 серпня 2018.

Нагородження переможців: 19 серпня 2018.

Для додаткової інформації можна звертатися за номером +38 068 01 29 209 або https://zborivup.blogspot.com/2018/06/blog-post.html,  https://www.facebook.com/groups/126830984850035/, zboriv.up@gmail.com.

Меценати конкурсу: Агрохолдинг «Мрія» та «Грейн Ленд» Continental Farmers Group.

Інформаційні партнери: Gazeta.te.ua., Терен, TeNews, Новини Тернопільщини «Реально».

Поширити:

Post Author: Diana