облрада

Мешканцям Тернопільщини роздавали нове житло

Вчора, 10 липня, багатодітна сім’я, родина учасника АТО та дві сім’ї вимушених переселенців з окупованого Донецька, урочисто отримали сертифікати на проживання у нових квартирах.

Ці громадяни, які ще донедавна потребували покращення житлових умов, скористалися молодіжною програмою будівництва нового помешкання й отримали пільгові довготермінові кредити та державну підтримку на будівництво доступного житла в Тернопільському регіональному управлінні Держмолодьжитла.

«Я абсолютний прихильник програм, які сприяють та дають молоді можливість облаштувати власне житло. Я беру на себе зобов’язання передбачити фінансування програм молодіжного житлового кредитування в усіх без винятку районах Тернопільської області. Сподіваюся, що в цьому напрямку підуть нам на зустріч міста обласного значення та 42 об’єднані територіальні громади, які мають можливості співфінансовувати й реалізовувати подібні ініціативи», – підкреслив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна.

Як наголосив очільник області, ключове питання у розмові з головою правління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» Сергієм Комнатним, — це збільшення умов співфінансування молодіжної програми з боку державного бюджету.

«Це будуть додаткові можливості для значно більшої кількості сімей. І як бонус – підтримка молодих сімей згідно Програми кредитування працівників педагогічної спеціальності (в еквіваленті 750 тис. грн під 3% річних)», — зазначив Степан Барна.

За його словами, якщо сьогодні у державній політиці певним пріоритетом є сільська медицина, то у найближчій перспективі — стратегія молодіжного житлового будівництва.

«Це єдиний ефективний механізм вирішення проблеми житла для молодих фахівців, які повинні залишатися на рідній землі й працювати задля її процвітання», — підсумував голова ОДА.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *