Міський голова Тернополя привітав та нагородив працівників пожежно-рятувальної служби

Міський голова Сергій Надал привітав та вручив подяки і цінні подарунки рятувальникам 1-ої Державної пожежно-рятувальної частини 1-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Тернопільській області. Урочистості відбулися з нагоди Дня рятівника.

«Практично щодня виникають ситуації, в яких люди потребують вашої допомоги, захисту та порятунку. Дуже добре, що у Тернополі є такі мужні чоловіки та жінки, які вміють професійно і злагоджено це робити. Всіх вас об’єднує одне – вміння і бажання врятувати людей, водночас, ризикуючи власним життям. Це не просто професія, а благородна місія. Ваші рідні і близькі не тільки щодня хвилюються, коли проводжають вас на роботу, а й гордяться вами, – відзначив Сергій Надал. – Тернополяни впевнені – будь-яка надзвичайна ситуація, яка виникає у місті, завжди під професійним контролем наших рятувальників. Від імені усіх жителів міста бажаю вам якомога менше небезпечних надзвичайних ситуацій, професійного та кар’єрного росту, завжди повертатися здоровими і неушкодженими до своїх сімей, надійного матеріального забезпечення, добра, благополуччя і реалізації всіх амбітних планів і задумів».

Під час урочистостей відбулася також презентація бази газодимозахисної служби 1-го державного пожежно-рятувального загону, де рятівники проходять фізичну та навчальну підготовку.

Додамо, для покращення матеріально-технічної бази рятувальників закуплено: формений одяг, ліки та взуття, тактичні кросівки, теплові костюми, гідрокостюми, пожежні рукави, бензопилу та мийку для пожежних автомобілів.

Поширити:

Post Author: Diana