Молодь на ринку праці Тернопільщини

На Тернопільщині протягом січня-липня 2021 року майже 10 тис. осіб з числа молоді до 35 років шукали роботу через службу зайнятості області. З них, 659 випускників ВНЗ, 153 – професійно-технічних закладів освіти; 78,6% вже мали професійний досвід.

Цьогоріч вдалося працевлаштувати 1906 молодих громадян, з них 11 – отримали роботу з компенсацією роботодавцям витрат єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Одноразова виплата допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності дала можливість 2 молодим безробітним відкрити власний бізнес.

407 безробітних віком до 35 років за спрямуванням служби зайнятості пройшли професійне навчання. 213 молодих краян було залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру. Профорієнтаційними послугами було охоплено більше 7 тис. молодих безробітних та 4 тис. учнів і студентів різних закладів освіти.

На 1 серпня 2021 року 2458 безробітних з числа молоді продовжували пошук роботи за сприяння служби зайнятості Тернопільщини.

Поширити:

Post Author: Diana