Молодь Тернопільщини запрошують на вишкільний табір

З 2 по 7 липня у Таборовій оселі “Соколиця”, що на Бережанщині, триватиме вишкільний наметовий табір “Лисоня ім. Івана Гавдиди”.

На учасників табору очікують 6 днів насиченої програми. Саме тут можна дізнатися, хто такий бунчужний і комендант, що таке “алярм” та чому так важливо його почути. Заночувати в палатці та скуштувати неймовірно смачну, власноруч зготовану на вогні їжу.

На учасників табору очікують захоплюючі гутірки, чудові лектори та дискусії на актуальні теми – саме те, що тобі потрібно аби розширити свій світогляд.

Це одна із важливих частин кожного табору, вогнище, з якого вилітають схожі на зорі жаринки, спільне співання пісень під гітару і звісно читання таборової пошти – це все і створює затишок та романтику вечорів на таборі “Лисоня”.

Програма табору поєднує у собі фізичний,духовний та інтелектуальний розвиток – саме те, що потрібно для того, щоб позбутися страху перед труднощами та виховати у собі сильну особистість.

Вишкільний табір – це місце, де можна знайти справжніх друзів та побратимів, або ж самому стати ним. А якщо ти вже їдеш сюди із своїм другом, то це чудова нагода перевірити вашу дружбу та зміцнити її.

І це тільки мала частина усього, що можна отримати під час перебування на таборі.

Учасниками табору “Лисоня” можуть стати усі охочі віком від 16 до 23-х років, варто тільки заповнити анкету: http://mnk.org.ua/lysonia та виконати всі умови зголошення.

Поширити:

Post Author: Diana