“Ми разом робимо велику справу – відкриваємо Тернопілля для України та світу”, – Володимир Бобко

На Тернопільщині відзначили Всесвітній день туризму. Урочистості з цієї нагоди відбулися на території кінноспортивного комплексу Baykov Resort & Horses Club. За дорученням голови Тернопільської обласної ради Михайла Головка, речник обласної ради Володимир Бобко, подякував та вручив відзнаки людям, які працюють, щоб максимально розкрити туристичний потенціал області .

«Туризм – це ціла сфера життя, що охоплює мільйони людей та різні галузі економіки. Саме він відкриває нові міста, держави, цікавий та змістовний відпочинок. Ця сфера єднає людей та робить життя насиченим і яскравим. Тернопільщина має неймовірно великий туристичний потенціал, з кожним роком все більше розвиваючись у цій галузі. Нам є чим пишатися!», – наголосив Володимир Бобко.

Також він додав, що BAYKOV став туристичною локацією, куди приїжджають не лише з Тернополя і області, але й з інших міст, щоб зняти стрес та змінити свій настрій на краще.

«Дякую Вам, що долучаєтеся до розвитку туристичного потенціалу Тернопільської області. Ви стали майданчиком для відпочинку не лише для дорослих, але й для малечі, даруючи їм неймовірні емоції та спогади. Бажаю Вам невичерпної енергії та творчої наснаги. Ми разом робимо велику справу – відкриваємо Тернопілля для України та світу», – зазначив Володимир Олегович.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *