прапор

Михайло Головко: “Наш головний союзник — Збройні сили!”

Сьогодні, 6 грудня, відзначається День Збройних сил України. З цієї нагоди у Тернополі на Микулинецькому кладовищі вшанували пам’ять загиблих військовослужбовців.

Представники влади, священнослужителі, родичі, побратими героїв та небайдужі тернополяни пом’янули хвилиною мовчання та помолилися за душі полеглих.

«Низько вклоняємося пам’яті загиблих Героїв, Захисників, які віддали своє життя за Україну!

З часів Княжої доби, славного козацтва, героїчної боротьби Січових Стрільців, воїнів УПА, й до сьогодні, кращі сини та дочки  проливають кров, щоб ми з вами могли жити в Українській Самостійній Соборній Державі! У глибокій пошані схиляємо голову перед ними за їхню мужність, відвагу, самопожертву. Завдяки їхній боротьбі ми маємо шанс будувати свою Незалежну Україну, державу, про яку мріяло не одне покоління українців!

Сьогодні ми розуміємо: наш головний союзник — Збройні сили! Ніхто не буде так відстоювати інтереси України, як потужна українська армія.

Наше завдання — зробити все, щоб Збройні сили України були боєздатними та сильними, щоб воїни на фронті відчували нашу підтримку, й могли протистояти окупанту, щоб жоден ворожий чобіт більше не ступив на святу українську землю, щоб жертва загиблих Героїв не була марною, щоб Україна вистояла і перемогла!», – зазначив голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *